icon

Nakoupila jsem mimískovi na cestu z porodnice oblečení v letním duchu a místo toho můžu zrovna koupit už podzimní, v takovém hnusném létě:(

avatar

prý se má vrátit léto....ale už tomu moc nevěřím,zima trvala půl roku a léto ještě žádné nebylo.

31. črc 2011
avatar
zurkova
autor

@cer79 co máš ty nachystaného pro malou do porodnice? Já tomu taky nevěřím, že bude takové teplo co bylo v červnu, možná ještě v září bývá někdy líp, ale to už budu nakupovat podzimní oblečení.

31. črc 2011
avatar

@zurkova no já mám body s dlouhým rukávem, sametové dupačky a sametový kabátek a bavlněnou čepičku, ponožky a capáky. Pojedeme autem,tak ještě deku do sedačky. Mám tedy připravené i bavlněné dupačky a kabátek,ale to asi nepoužiji. Snad to bude stačit

31. črc 2011
avatar
zurkova
autor

Asi ještě budu muset něco pořídit na poslední chvíli, mám spíš tenké věci, tak ať není mimískovi zima. Deka a auto to jistí 🙂 . A jak ti Luci je dneska? Mělas určitě náročný den, já se pro změnu pěkně flákám a nudím se, malá je na hlídání u tchýně a bude tam ještě 2 dny, dokud si neoběhám doktory, takže mám pořádný veget🙂

31. črc 2011
avatar

@zurkova no já kdyžtak řeknu mamce,ať pak přiveze něco teplejšího....napadla mě ještě nějaká fleesová kombinéza...nevím. Dneska mi bylo kupodivu dobře na to jaké opatření jsme včera prováděli,ale teď mám trošku bolesti,ale myslím že to zas bude jen planý poplach.....nějak tomu už moc nevěřím 🙂

31. črc 2011
avatar
zurkova
autor

Musíš malé dát asi čas a nechat to na ní. Jinak zítra jdu na KTG a vynutím si i vyšetření a ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Pak písnu.

31. črc 2011
avatar

@zurkova jj pak napiš.....snad na tom budeš lépe jak já a už se to konečně hne 🙂 A já už to moc neřeším,prostě až to přijde tak to bude......je to příroda 🙂

31. črc 2011
avatar
zurkova
autor

@cer79 přesně 🙂

31. črc 2011