Neví některá jak je to s vyplacením dovolené po rodičovské? Počítá se z celé délky (3roky) nebo jen poslední rok? Dekuji
Dovolená se ti za rodičák nepočítá, počítá se jen za mateřskou dovolenou. A pokud sis ji nevybrala hned po mateřské, tak se ti krátí.
7. bře 2017
Jak je vyse psano,za rd nemas na kladockou dovolenou narok,pouze za md a vybira se vetsinou po md.
7. bře 2017
Také se zeptám, pokud sem si vybrala dovolenou po MD a budu zase těhotná, znova nastoupim na MD mám zase nárok na proplacení nějaké dovolené? :D Předpokládám, že ne :D Jen mě to napadlo :D
7. bře 2017
@andys3k pokud ti stále trvá pracovní poměr, tak máš nárok i za druhou mateřskou.
7. bře 2017
no myslim to právě tak, že by mi RD navazovala na novou MD..
7. bře 2017
počítá se pouze za dobu, kdy si byla na mateřské (poměrná část), za rodičovskou ti nárok nevzniká