Nějaká novopečená těhule s nevolnostmi, která by měla zájem o lízátka Gravipop? Mně pomohla a pět mi jich zbylo, byla by škoda je vyhodit. Samozřejmě grátis, pošlete mi adresu do IP 🙂
To existuje? 😉 A nějaká čokoláda? Abych ji pak mohla jist na kila a mela vymluvu 😉
20. pro 2013
zkus to nabídnout ve skupině věnuji 🙂... ja mam doma taky nejaka, ale ja je vyuziju 😀 me chutnají 😀