Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
zuzamik
8. bře 2017
Ženy a děvčata, přeji všem krásný MDŽ :slight_smile: A Gabrielám (především té naší maličké) všechno nejlepší ke jmeninám! ;)
Zobraz celou zprávu
zuzamik
24. led 2017
Ahoj holky, jdu si pro radu: Malá má 11týdnů od začátku plně kojím, naprosto bez problémů, mléka mám dost, malá si říká po 1.5-3hodinách. Dneska nad ránem (cca v půl 5) se vzbudila s pláčem, do 11h byla hlady, protože mi s hysterickým pláčem naprosto odmítala prso: musela jsem odstříkat, dát do lahve a teprve pak něco vypila. Myslela jsem, že už to bude dobré, protože po vypití lahve jsem ji přiložila a po malém "souboji" se konečně přisála, ale teď po dvou hodinách (v době dalšího krmení) se scénář opakuje: jak se přiblížím s prsem, začne ječet jako na lesy a nechce... Začínám z toho být trochu (dost) na nervy a nevím, co s tím... Poradíte prosím? Syna jsem kojila víc než rok bez jakýchkoliv problémů...
Zobraz celou zprávu
zuzamik
11. led 2017
Čas tak strašně letí... Gabi měla před dvěma dny 2 měsíce a Jiříček dnes 3 roky... Nechápu, jak jsem mohla žít někdy bez nich: občas je to náročné, ale neměnila bych... :hearts:
Zobraz celou zprávu
zuzamik
3. pro 2016 Čtené 232x
Čti celý článek
zuzamik
26. zář 2016
Prosím, prosím, nevíte, jde nějak obnovit data omylem smazaná z paměťové karty??
Zobraz celou zprávu