
23 / 291
kytičky, opalované, lepené
zuzkkkaaa
autorjá to přišívám a pak až tu konečnou kytku lepím tavnou pistolí na filcové kolečko 🙂
10. únor 2013
já se taky konečně chystám na kytičky, zrovna jsem zkoušela, jestli mi ta organza nebude černat... ty gumičky jen uzlíkujete? nebo čím to spojujete?
14. led 2014
můžu se zeptat čím to lepíš,aby to nebylo opatlané?