icon
avatar
zuzkkkaaa
9. led 2013

Šití a různé DIY projekty

avatar

ty seš fakt moc šikovná, Zuzi! Závidím!🙂

9. led 2013
avatar

@lentilka28 Miši díky, toto jsou fákt jednoduché věcičky, nic co bys sama taky se strojem nezvládla 🙂

9. led 2013
avatar

@zuzkkkaaa No Zuzi, já určitě ne!!!😀

9. led 2013
avatar

Chci být taky takhle šikovná!

10. led 2013
avatar

@ikarkulka aaale prosimtě vždyť jsi, ty tvoje pletené výrobky jsou nádherné, jsem si první myslela, že je to z HMka, úžasné to máš 🙂

11. led 2013
avatar

@zuzkkkaaa Nekecej 😀
To je právě to, já jsem taková šmodrcha, ale ráda bych šila 🙂

11. led 2013
avatar

@ikarkulka Ale ty šmodrcho, uvidíš, že ti to půjde. Myslíš, že já jsem nějakej švec, kdybys mě viděla, jak to od oka stříhám 😅 Nešpendlím 😅 To ty budeš určo preciznější.

11. led 2013
avatar

Asi ti vyfotím, jak jsem si teď ustřihla záclony 😀 Týden jsem byla přesvědčená, že je to jakžtakž rovný... Pak jsem si rozsvítila 😀

11. led 2013
avatar

@ikarkulka Hele na záclony jsem taky machr 😀 však je to u země to nejde vidět ne? 😀

11. led 2013
avatar

No právě že ne, střihla jsem je pod parapetem 😀 Je to takový vlnobití 😀

11. led 2013
avatar

@ikarkulka náhodou námořnickej styl je teď v kurzu 😀

21. led 2013
avatar

Moc krásné věci, klobouk dolů😵 Nutně se potřebuju učit šít😀, jenže...co potom dělat dřív😀?!

21. led 2013
avatar

Zlaté české ručičky🙂Já jsem asi maďarka😀Krásné,jsi moc šikovná.

22. led 2013
avatar

Máš úžasné věci!

29. led 2013
avatar

Krásný album!

10. únor 2013
avatar

Zuzi, kde kupuješ látky?

24. únor 2013
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

super latky, super vkus, nie tie klasicke vseobecne oblubene gyce, parada !!! 😉

14. bře 2013
avatar

moc super album, máš šikovné ruce a skvělé nápady, nechceš mi obojí na chvíli půjčit? 😀

8. srp 2013
avatar

Smekám! 🙂

17. srp 2013
avatar

Krásný věci a navíc Ti to krásně fotí!

17. srp 2013
avatar

@kacarina
@terrav
@terinv
@zazulka
holky díky moc 😵

18. srp 2013
avatar

🙂 moc hezký! Jsi šikovná! Kéž bych uměla aspoň zapnout ten šicí stroj 😀

10. zář 2013
avatar

teda nádhera jsi moc šikovná 🙂

25. zář 2013
avatar

Bozi, velka sikulka jste, parada

26. zář 2013
avatar

boze, ty jsi tak sikovna. kez ja bych byla takova alespon zpuli 😀

26. zář 2013
avatar

krásné, opravdu moc šikovná 😉

21. říj 2013
avatar

wow 😵 Kráááásné.....praktické.......nápadité......něžné....... Šikulka!!!! 🙂

30. říj 2013
avatar

Teď jsem měla konečně čas si v klidu celé album. Nádhera, užasně vkusné a milé věci, na kterých je opravdu vidět že jsou s láskou dělané. Nejhezčí DIY šicí album zde. Fakt ! Uplně jste mě nakopla jít něco těm mím rarachum ušít 😀

30. říj 2013
avatar

s sicim strojem zatim spis valcim, no nez usiju podobne krasne veci, tak to bude tak v sedesati 😀 skvela inspirace, nadherne album!

7. lis 2013
avatar

luxusní,vkusné a náádherné,prostě člověk žasne jak jste šikovná a vše je tak vyladěné.

8. lis 2013
avatar

úžasný 🙂

14. lis 2013
avatar

krásné, mohu se zeptat kde kupujete látky? díky

15. lis 2013
avatar

@jitus80 děkuji látky různě, teď hodně ikea, meluzínka.

15. lis 2013
avatar

Krása!! Tak teď nevím, jestli líp fotíš, nebo vyrábíš! 🙂)

17. lis 2013
avatar

krása!

26. lis 2013
avatar

nadherne inspirujuce album, krasne🙂

4. pro 2013
avatar

to je taková krása!!!!!!! já to chci taky umět! 🙂)

9. pro 2013
avatar

Moc krásné album...škoda, že nejsem tak zručná a kreativní..a šicí stroj není můj kamarád :(

16. pro 2013
avatar

@lentilka28
@atinkaa
@hehena
@nanyska Holky díky moc za pochvalu 😵 Šití mě poslední dobou dost bere 😀

16. pro 2013
avatar

naprosto úžasné album! Nemáte náhodou účet na fléru? Asi bych u vás nechala celou mateřskou 😀 nebo aspoň příjmáte objednávky? 🙂

10. led 2014
avatar

@ivisek_a_kubicek děkuji moc za pochvalu, na zakázku nešiju, jen pro radost 🙂

10. led 2014
avatar

Opravdu smekám - nádherné fotky, děti i vlastní výroba, jedním dechem shlédnuto - jedním slovem KRÁSA.

21. led 2014
avatar

Tak jsem se zase jednou potěšila a inspirovala🙂) Mám ráda kreativce jako vy🙂Z.

28. led 2014
avatar

Teda, klobouk dolů! Jste opravdu moc šikovná a moc vám závidím ty úžasné výtvory, které mají nápad!😉 opravdu musím říct, že nad tímto albem slintám😀...ty různé střihy, vycpaných zvířátek, si asi vymýšlíte sama, že? Nebo dá se něco podobného někde sehnat?

1. únor 2014
avatar

@nnora
@zaffka
@wallii Holky mooc děkujuuu 🙂

12. únor 2014
avatar

@wallii Střihy si povětšinou vymýšlím sama, ty zvířátka to je v podstatě všechno z jedhoho střihu, jen poupravím uši, hlavu, šatečky. Ale hodně se inspiruju, to zase nee že je všechno z mojí hlavy 🙂

12. únor 2014
avatar

Krásný,opravdu moc krásný 🙂

12. únor 2014
avatar

Takto je opravdu nádhera. Kéž bych byla alespoň z 1/10 tak manuálně zručná 🙂

12. únor 2014
avatar

jste neskutecne sikovna.krasa strida nadheru🙂

12. únor 2014
avatar

Moc obdivuju Tvojí práci, všechno je úžasně precizní a hlavně vkusné. Sama vůbec nešiju, ale když vidím nějaké Tvoje věci, skoro mě to vždycky zamrzí. 😀

12. únor 2014
avatar

@ps
@ckaty
@nellygray Holky díky moc, taková slova mě moc těší a motivují. Začala jsem s šitím teprve nedávno, myslím, že se to dá naučit docela rychle 🙂

12. únor 2014
avatar

@zuzkkkaaa Což to šití samo o sobě se asi dá naučit, to věřím. Ale jaksi k tomu musí být to výtvarné cítění. 😀 Což mě chybí, ale o to víc to dovědu ocenit u jíných. 😀

12. únor 2014
avatar

téda vy jste nechutně šikovná a máte úžasné nápady,prosím bez urážky,fakt krása 🙂

27. únor 2014
avatar

sem se chodím kochat moc ráda 🙂

12. bře 2014
avatar

@zuzkkkaaa jako fakt moc díky za odkaz na ty stránky... už mám v košíku plno látek.. mimochodem... ceny jsou teda super... díky moc 😉 😀

13. bře 2014
avatar

překrásná dílka a výborná inspirace pro ostatní 🙂

13. bře 2014
avatar

Vy jste šíííílená! Tím myslím šíleně dobrá! Chci taky umět řádit jak Střihorukej Edward! 😀

13. bře 2014
avatar

Nádhera!!! Musela jsem si utřít slinu, abych si neposlintala svetr...nemám slov, jste šikovná!

19. bře 2014
avatar

překrásné 🙂 klaním se před vámi 🙂 doufám, že jednou dojdu alespoň do poloviční fáze 🙂

23. bře 2014
avatar

@beatrice13
@jezecka
@sarihy
@romaanaas Hooolky teda se úplně červenám, u nás doma už šitím všechny spíš otravuju, tak mě slova chvály moc těší a ženou kupředu, díky 😵

23. bře 2014
avatar

Dobrý den nestačím koukat taková krásná "piplačka", vím úplně přesně na čem ujíždíte. Měla jsem to dost podobné látky se doma kupily tak že jsem nestíhala šít, tak jsem většinu dala pryč(ale byly to většinou oblekovky) a teď dokupuju jen to co potřebuju ...ale takové plátýnka tady fakt nemáme. Šiju hlavně kamarádkám "do kůta" hrací deky. Určitě se budu s dovolením inspirovat i u Vás. Šikulce ZDAR! Katy

26. bře 2014
avatar

Nádhera.. 🙂

9. dub 2014
avatar

Obdivu
iji moc pěkné fotky...

9. dub 2014
avatar

Dají se Vaše přenádherný výrobky někde koupit? Díky

9. črc 2014
avatar

Úžasný! Jste moc šikovná 🙂 Závidím..

9. črc 2014
avatar

wau.. já nemám slov.. neskutečně nádherný .. 🙂

8. srp 2014
avatar

bombové , krásné a inspirující!! jsi šikulka 🙂

16. srp 2014
avatar

@bibi_du Děkuji za chválu, bohužel neprodavam.

16. srp 2014
avatar

Nádhera Zuzi!!!Je vidět že do toho dáváte srdíčko!!Chtěla bych mít Váš cit a Vaše ruce...🙂)

28. srp 2014
avatar

nádherný věcičky... 🙂 můžu se zeptat, jestli je to jen pro vlastní potřebu, nebo i na zakázku nebo na fler apod.? opravdu moc hezké nápady a prima látky...

24. zář 2014
avatar

@kafcomilka Moc děkuji za chválu, všechno je to jen pro moje děti, kamarády, příbuzné 🙂

24. zář 2014
avatar

@zuzkkkaaa Díky, takže pokud bych měla na nějaký kousek spadeno, tak se nejprve musím zkamarádit (což by bylo pro mě snažší než se skamarádit se šicím strojem)... ;-D Škoda, fakt jsou to unikátní kousky, děti mají moc šikovnou mamku... jen tak dále, aspoň se budu inspirovat...

24. zář 2014
avatar

Ahoj @zuzkkkaaa Tvé výtvory jsou opravdu úchvatné a proto jsem velmi ráda, že je Tvé album otevřené pro všechny a fotky tak mohou být reprezentativními na Pinterestu Modrého koníka, zde: www.pinterest.com/modrykonik.cz/ 🙂

Měj krásný den!
Janča
Modrý koník team

9. říj 2014
avatar

To je DOKONALOST! 🙂

6. lis 2014
avatar

O můj bože, tolik skvělé inspirace! Beru si dovolenou z rodičovské dovolené i z práce a zavírám se ke stroji!!! 🙂

8. lis 2014
avatar

Uzasne 🙂 mozna uz to tu padlo,ale kde berete tak krasne latky??

12. lis 2014
avatar

@claudie21 Látky různě, něco jsou americké, mám ráda i www.mojelatky.cz, meluzínka, ikea, prostě co mi padně do oka.

13. lis 2014
avatar

já bych chtěla všechno, to je taková krása 😵

3. pro 2014
avatar

Nádhera.

3. pro 2014
avatar

Nádhera, já si snad pořídím šicí stroj 😀 jen nevím kdy bych to stíhala...možná až půjde Šimon do školky 🙂....

18. pro 2014
avatar

@eniciatko děkuju moc, a pořiď, pořiď, je to nej pocit udělat něco dětem a vidět je pak si s tím hrát 🙂

18. pro 2014
avatar

Krásné, krásné a ještě jednou krásné. Nemohla jsem se vynadívat. ;) Nejen výrobky od maminky ale i fotky jsu krásně nafocené. Mohu se zeptat na tip fotoaparátu? Diky 🙂

22. led 2015
avatar

@goiginka Moc děkuji, fotím canonem 70d

22. led 2015
avatar

Nádherný věci! Potřebuji všechny ty puntíkatý úplně nutně 🙂

22. led 2015
avatar

No,co říct jiného, než celé celičké album jednoduše ááách, jsem z toho úplně poprděná 🙂

21. čer 2015
avatar

krasne veci 🙂

30. zář 2015
avatar

moc hezke album..

1. říj 2015
avatar

parádní 🙂

1. říj 2015
avatar

Nádherné albíčko

7. lis 2015
avatar

@vkkc
@luisa28
@ducik
@marketa11112
@fidlin Holky moc díky krásné komentáře, budu ráda, když zase ke mě nakouknete 🙂

12. lis 2015
avatar

Dlouho jsem nenarazily na tak inspirativní albíčko, moc děkuji...

2. únor 2016