ráda stříhá a kreslí, bloček domácí výroby s látkovým přebalem
úžasné!!
2. pro 2014
Zuzi něco v tomto stylu, zapínání nejspíš suchý zip, těch mám doma dost, ale chtěla bych tam mít i ty uši na nošení. Moc ti děkuji za návod.
14. zář 2015
zuzkkkaaa
autorAndy tento je pidi, ten s ušima tu mám taky někde.
14. zář 2015
Ale nejsou vidět vnitřky víš, všechny jsou jen pověšené, ale raději bych měla ty pastelky po jedné zastrkané a možná i kapsička na ořezávátko. Ale to bych si přizpůsobila.
15. zář 2015
A svatosvatě přísahám, že ho ušiju do Vánoc. Pletu si na sebe bič.
15. zář 2015

Super! 😵