icon
96 / 291
náš společnej diy s tatínkem
avatar

😀 😀

8. lis 2013
avatar

To je krása!!! taky taťkovi dělávám etikety, ale jen ve Wordu a hrůza☹ Ty tvoje jsou krásné!!!!!!

8. lis 2013
avatar

miluju tyhle jednoduché skvosty

8. lis 2013
avatar

Krásná inspirace, já dělám také etikety, jen lepící. Prozradíš co je psáno na visačce? 😉

8. lis 2013
avatar

Tohle jsou taky lepící, nemohla jsem sehnat pravý etikovací papír ☹ a viz další fotka co je na štítku.
@janii9

8. lis 2013
avatar

😀 zásoby na zimu?

8. lis 2013
avatar

prosim vas,to je rucne psane?? dekuji

14. bře 2014
avatar

@kmaty je to psane na pc, pismo uz si nepamatuju

13. srp 2015