náš společnej diy s tatínkem
To je krása!!! taky taťkovi dělávám etikety, ale jen ve Wordu a hrůza☹ Ty tvoje jsou krásné!!!!!!
8. lis 2013
miluju tyhle jednoduché skvosty
8. lis 2013
Krásná inspirace, já dělám také etikety, jen lepící. Prozradíš co je psáno na visačce? 😉
8. lis 2013
😀 zásoby na zimu?
8. lis 2013
prosim vas,to je rucne psane?? dekuji
14. bře 2014

😀 😀