icon
115 / 291
avatar

můžu se zeptat jesli na ty nápisy mátě nějaká razítka? nebo čím to děláte?

26. lis 2013
avatar

@angie.shy Dovolím si odpovědět za autorku - je to psané na starém psacím stroji 😉
Já chválím úžasný výběr látek i provedení, bomba!! 😉

26. lis 2013
avatar

@angie.shy
@veroniquez jeee na tom stroji jsem to také viděla, to by bylo lepší. ale stroj už nemám, takže jsem si pořídila malou abecedu a jedu to ručně. 🙂

26. lis 2013
avatar

@veroniquez
@zuzkkkaaa jsem si právě říkala, že je to jakoby dál od sebe a o něco větší... ale látky super!

26. lis 2013
avatar

Jedna technická ... když jsou ty štítky psané na psacím stroji, nerozpijí se písmenka při praní?

17. srp 2014
avatar

@lilibeth to neni psane na psacim stroji. Je to razitky a barvou na textil

18. srp 2014
avatar

@zuzkkkaaa Áha, děkuji.

18. srp 2014