@angie.shy Dovolím si odpovědět za autorku - je to psané na starém psacím stroji 😉
Já chválím úžasný výběr látek i provedení, bomba!! 😉
26. lis 2013
zuzkkkaaa
autor@angie.shy
@veroniquez jeee na tom stroji jsem to také viděla, to by bylo lepší. ale stroj už nemám, takže jsem si pořídila malou abecedu a jedu to ručně. 🙂
26. lis 2013
@veroniquez
@zuzkkkaaa jsem si právě říkala, že je to jakoby dál od sebe a o něco větší... ale látky super!
26. lis 2013
Jedna technická ... když jsou ty štítky psané na psacím stroji, nerozpijí se písmenka při praní?
17. srp 2014

můžu se zeptat jesli na ty nápisy mátě nějaká razítka? nebo čím to děláte?