
56 / 291
tak tohle se mi moc nepovedlo, ale Evi to tahá zatím všude :-D
Kde kupujete látky, prosím? Chtěla bych Ellče spíchnout na vánoce nějakého nohatého zajdu 🙂
23. zář 2013
zuzkkkaaa
autor@adlina konkrétně tyhle dvě, jsou zde http://www.mojelatky.cz/www-mojelatky-cz/eshop/... také mají úžasné látky tady http://www.umelluzinky.cz/umelluzinky/eshop/2-1... tam nakupuji moc ráda, sice dražší, ale krásné vzory a kvalitní metráž
24. zář 2013
A jak se prosím jmenuje ta látka coo má na pusince? Je přenádherný.
30. říj 2013
🙂 mě se teda moc líbí
27. bře 2014
náhodou se mě líbí taky 🙂