icon
56 / 291
tak tohle se mi moc nepovedlo, ale Evi to tahá zatím všude :-D
avatar

náhodou se mě líbí taky 🙂

15. srp 2013
avatar

Kde kupujete látky, prosím? Chtěla bych Ellče spíchnout na vánoce nějakého nohatého zajdu 🙂

23. zář 2013
avatar

@adlina konkrétně tyhle dvě, jsou zde http://www.mojelatky.cz/www-mojelatky-cz/eshop/... také mají úžasné látky tady http://www.umelluzinky.cz/umelluzinky/eshop/2-1... tam nakupuji moc ráda, sice dražší, ale krásné vzory a kvalitní metráž

24. zář 2013
avatar

@zuzkkkaaa moc děkuji!

24. zář 2013
avatar

A jak se prosím jmenuje ta látka coo má na pusince? Je přenádherný.

30. říj 2013
avatar

@anyretak Na pusince má filc.

30. říj 2013
avatar

🙂 mě se teda moc líbí

27. bře 2014