zástěrka pro Eviččinu kamarádku
Zuzi, já čekám na opravu stroje a pak se taky těším jak budu šít ...teda se pokoušet, zástěrka je v plánu také :ú
31. led 2014
moc krásná!
31. led 2014
zuzkkkaaa
autor@jajinka121
@katy81
@helulela Holky děkujiii 😵 Zástěrka jen takovej rychloprojekt, uričtě pro začátečníky doporučuji 🙂
31. led 2014
Tak to bych taky mohla vyzkoušet 😉
31. led 2014
zuzkkkaaa
autorodkaz na podobnou zástěrku http://bkids.typepad.com/bookhoucraftprojects/2...
http://www.craftinessisnotoptional.com/2010/09/...
31. led 2014
@zuzkkkaaa já neumím šicí stroj ani zapnout☹ takže pro mě cokoliv na stroji nepřichází v úvahu🙂 Ty jsi fakt moc šikovná! Škoda že neprodáváš třeba na Fleru☹
31. led 2014
¨Takovou bych brala i pro sebe 🙂
31. led 2014

ty jsi tak šikovná!!!!! krásné!!!