icon
193 / 291
s náklaďákem uvnitř.
avatar

Zuzi, to je nálepka nebo se to našívá???

9. črc 2014
avatar

@katy81 Kači to je látka, přišitá cikcakem, akorát se mi na okrajích roztřepilo, ale ve skutečnosti to vypadá, že to tak má být 😅

9. črc 2014
avatar

@zuzkkkaaa díky, no mě to právě přijde, že to tak má být 🙂

9. črc 2014