pořád přemýšlím, co si nechat udělat na štítky, a asi mi "logo" od maminky zůstane
máš to takhle krásný, víš jak já to furt řeším a prd jsem vyřešila a asi tam dám taky jen slovo
6. lis 2014
zuzkkkaaa
autorholky děkuji, asi už ho tak nechám, už jsem bez nápadu 🙂
6. lis 2014
mě se to moc líbí!
11. lis 2014

to je to nejhezčí logo. Tomu se žádná přezdívka či značka nevyrovná 😵