icon
34 / 291
přenosná, polstrovaná vložka na foťák a objektivy, která padne do každé kabelky. To jsem už potřebovala :-)
avatar

Krásná!!! Můj foťák teda takovou krásu nemá🙂

20. dub 2013
avatar

Já nemám ani ten foťák 🙂 Úžas! 🙂

20. dub 2013
avatar

@jajinka121
@ikarkulka Holky díky, nafocené to vypadá ok, ale jak to je zespod ani nechtějte vidět 😀 ale foťák bude v pohodlí a vždy připraven, já nesnáším ty zipy a sponky, který jdou špatně otevřít a ještě k tomu na hnusných fototaškách, co prodávají 😅

20. dub 2013
avatar

To nemáš říkat, máš dělat, že je to dokonalý i zespodu 😀

20. dub 2013
avatar

@ikarkulka druhej bude dokonalej i vespod 🙂

20. dub 2013
avatar

parádní a ještě šikovný🙂

20. dub 2013
avatar

Ty jo supr to taky potrebuju, fototasky jsou fakt nevzhledne a nechce se mi s tim tahat

20. dub 2013
avatar

mazec teta, obdivuju🙂

20. dub 2013
avatar

Zuzko, tééda s Evi sami a takovou krásu si ušila joo 🙂 .....taky bych potřebovala,musím se polepšit

21. dub 2013
avatar

južda to by se mi taky hodilo 😉 máš skvělé nápady 🙂

8. srp 2013
avatar

super nápad, něco takového taky musím ušít...jsem samé oblečení a přitom tohle potřebujeme, páč nemám ani ty hnusnou fotobrašnu a látek doma stohy...se musím pochlapit 😵

25. srp 2013
avatar

@crawler No já to stejný, pořád něco pro děti, tohle je jediná věc pro mě 😅 ale je to supr věc, navíc jednoduchá na ušití. Moc doporučuju 😵

25. srp 2013
avatar

@zuzkkkaaa a čím to máš vycpaný?a ty přihrádky máš napevno nebo se mi zdá, že vidím suchý zipy? nemáš někde návod, jak na to? nechce se mi ztrácet čas přemýšlením nad střihem 😀 jsem lemra líná🙂

25. srp 2013
avatar

@crawler je to v podstatě jen obalenej molitan a ten obvod je obšitý suchými zipy, abych mohla měnit ty přepážky, dle potřeby.

25. srp 2013
avatar

@zuzkkkaaa super, tak děkuji -to je dobrý nápad - až vytvořím, tak se pochlubím 😉

26. srp 2013