zase jsme nutně potřebovali
Néé to mi nedělej, já tak truchlím po stroji, třeba bych jednou něco taky dokázala ...ty kufříky jsou naprosto bombaaa.
9. črc 2014
uáááá, zase kufřík 😅 😵
9. črc 2014
Už se mi po těch tvých kufřících stýskalo 🙂 Opět paráda 😉
9. črc 2014
ty jsou tak úžasné, ja se učim šít kvůli vám a vašim výtvorům 😀 prosím prosím neměla by jste návod? dcerce se moc líbi.
9. črc 2014

bomba!!! 🙂 , pořád hledám hezký kufřík pro Adélku a ne a ne najít, děkuji za inspiraci