icon
250 / 291
a musel se hned naplnit :-)
avatar

To je potřeba 😀

12. kvě 2015
avatar

Ten nejlepší obsah, taky milujeme! 😵

12. kvě 2015
avatar

Čím, prosím, vyztužuješ?Já jsem teď poprvé dělala košík a dávala jsem tam nažehlovací Ronar (?) a příjde mi, že to dlouho nevydrží ☹

5. pro 2015
avatar

Tady v tom je perlinka. Docela mi to vyhovuje. Jen po prani trochu zmekne. Ale jinak je fajn

5. pro 2015