a musel se hned naplnit :-)
Ten nejlepší obsah, taky milujeme! 😵
12. kvě 2015
Čím, prosím, vyztužuješ?Já jsem teď poprvé dělala košík a dávala jsem tam nažehlovací Ronar (?) a příjde mi, že to dlouho nevydrží ☹
5. pro 2015
zuzkkkaaa
autorTady v tom je perlinka. Docela mi to vyhovuje. Jen po prani trochu zmekne. Ale jinak je fajn
5. pro 2015

To je potřeba 😀