uvnitř na sponky, gumičky a cetečky na parádu
Bomba! 😉
26. bře 2014
Krásný!
26. bře 2014
Nádhera 😵 😵
26. bře 2014
.. no já se picku .... chci být Vaše dcera!!! 🙂
27. bře 2014
Zuzko, kvůli Tvým albům jsem prostě nemohu přestat zcela chodit a než se děti ráno probudí, tak se prostě musím nechat unášet tvou nekonečnou tvořivostí, pro mě tak inspirativní. Mám chuť zkusit snad úplně Vše! Třeba teď mě napadá, mé šité album a na něj látkový přebal🙂, když vidím co dokážeš s látkami. Šiješ po večerech nebo dětičky už chodí do školky?
23. led 2015
Kráááása!
27. bře 2015
Jééé, nebyl by fotonávod taky na kufřík? Jsou úplně boží! A já amatér, která zvládla od Vánoc, co mám stroj, ušít jen jeden pytlíček, potřebuju vše jak pro blbečky 🙂
24. únor 2016

ááááááááách 😵