pro bratranečky do pokojíčka
nádhera 🙂
Prosím čím to máš vyztužený? Já se v těch výztuhách pořád nevyznám ☹
15. zář 2015
😀 tak teď jsi mě rozsekala 😀 tak to by mě nenapadlo 😀
16. zář 2015
(aha ... už to čtu 😀 )
5. pro 2015
nádhera 🙂
Prosím čím to máš vyztužený? Já se v těch výztuhách pořád nevyznám ☹
😀 tak teď jsi mě rozsekala 😀 tak to by mě nenapadlo 😀
(aha ... už to čtu 😀 )
Ach ach óóóch.. to je zase nádhera, ta látka se sůvama!!!!!!! 😵