
74 / 291
od maminky
a muzu se jeste zeptat, kde by se daly sehnat?? dekuji moc..
25. zář 2013
jéé, to je hezkýý, to bych i já v mých 23letech měla radost, kdyby mi maminka dala takovou cedulku (taky mi šije tašky, kabelky apod 🙂 )
25. zář 2013
@kmaty
@zuzkkkaaa Jsou to tyto razítka? http://www.prettypapers.cz/eshop/razitka-a-pris...
31. led 2014
to je razitkem?? moc pekne.. :0))