icon
90 / 291
ručně vyřezávaná razítka
avatar

tééda to je super 🙂

21. říj 2013
avatar

z gumy? Paráda!!!

22. říj 2013
avatar

@spiklenka ano z gumy , děkuji

22. říj 2013
avatar

ty stromečky jsou boží!! no celý je to boží!

9. pro 2013
avatar

Páni, super! 😵 Byla to hodně velká piplačka nebo to mám zkusit taky 😅

2. bře 2014
avatar

@veroniquez piplačka vůbec, hrozně jednoduchý, rozhodně to zkus. guma stojí pár kaček. Vyřezávala jsem normální univerzálním řezákem.

2. bře 2014
avatar

@zuzkkkaaa můžu se zeptat, jaká guma to je? Díky

4. lis 2014
avatar

@dandah obyčejný gumy kohinor, prostě ty nejlevnější, jakýkoliv 🙂 možná lepší takový ty s hladší strukturou 🙂

4. lis 2014
avatar

@zuzkkkaaa Díky moc! Já si teď koupila na zkoušku Moosgummi, skvěle se s tím dělají i jemné vzory, ale je to moc tenké, tak se při tisknutí otiskne i okraj, což není zrovna žádoucí. Ale z obyčejné kohinorky mne to fakt nenapadlo. A za pár kaček! 😀

4. lis 2014
avatar

moos gummi je bezva ale jak píšeš je dost tenká tak se otiskne i to co nemá, zkus je dát dvojitě, slepit a pak vyřezávat 🙂

4. lis 2014