
90 / 291
ručně vyřezávaná razítka
z gumy? Paráda!!!
22. říj 2013
ty stromečky jsou boží!! no celý je to boží!
9. pro 2013
Páni, super! 😵 Byla to hodně velká piplačka nebo to mám zkusit taky 😅
2. bře 2014
zuzkkkaaa
autor@veroniquez piplačka vůbec, hrozně jednoduchý, rozhodně to zkus. guma stojí pár kaček. Vyřezávala jsem normální univerzálním řezákem.
2. bře 2014
zuzkkkaaa
autormoos gummi je bezva ale jak píšeš je dost tenká tak se otiskne i to co nemá, zkus je dát dvojitě, slepit a pak vyřezávat 🙂
4. lis 2014
tééda to je super 🙂