Včera rifle s prošoupanýma kolenama, dnes sukně od maminky :-)
super 🙂
15. lis 2013
to je super, krásný a originální :D
3. bře 2014
Je, moje oblíbená Ikea látka 🙂 Jak se Vám ji daří žehlit?
23. bře 2014
@zuzkkkaaa Právě... Žehlila jsem ji ještě mokrou, kousek po kousku, jedno místo přejela snad 100x a když večer rozsvítím, na závěsech se vykreslí sežvaněné záhyby. Měla jsem z toho málem mrtvici. Tak budu ráda za jakoukoliv radu od kohokoliv 😀 Na sukýnce to tak vadit nebude. Ale je to prostě krásná látka.
23. bře 2014
Uz vim jak uootrebitkalhoty, kde mam prosoupane mistana stehnech😉
15. črc 2014

Nádherná moc!