icon
101 / 291
Včera rifle s prošoupanýma kolenama, dnes sukně od maminky :-)
avatar

Nádherná moc!

14. lis 2013
avatar

super 🙂

15. lis 2013
avatar

to je super, krásný a originální :D

3. bře 2014
avatar

Je, moje oblíbená Ikea látka 🙂 Jak se Vám ji daří žehlit?

23. bře 2014
avatar

@irii Ještě jsem ji nežehlila 😅 je dost tvrdá, že?

23. bře 2014
avatar

@zuzkkkaaa Právě... Žehlila jsem ji ještě mokrou, kousek po kousku, jedno místo přejela snad 100x a když večer rozsvítím, na závěsech se vykreslí sežvaněné záhyby. Měla jsem z toho málem mrtvici. Tak budu ráda za jakoukoliv radu od kohokoliv 😀 Na sukýnce to tak vadit nebude. Ale je to prostě krásná látka.

23. bře 2014
avatar

Uz vim jak uootrebitkalhoty, kde mam prosoupane mistana stehnech😉

15. črc 2014