icon
209 / 291
červená
avatar

to neee, to je tak nádherné .... <3

6. lis 2014
avatar

a ten košíček jsi vzala kde?

6. lis 2014
avatar

Teda! Jsem nadšená!!! A to je slabé slovo! 😵 😵 😵 ...škoda, že už mi není 5, hned bych takovou brala 😉

7. lis 2014