kabelka pro Evi
Nemůžu být od teď taky Vaše holčička? 😀 .. takový krásy, co jí šijete...
16. pro 2013
Ta je krásná... já chci strašně vědět jak se to dělá a rovnou to taky umět 😀 Ale asi výrobní tajemství co? 🙂
16. pro 2013
zuzkkkaaa
autor@adulka7
@limda Holky díky moc 😵 Kabelka není žádné výrobní tajemství, je sešita ze dvou částí, ta část, která je "nařasená" je o 10 cm větší, uprostřed je pak udělanej ten sklad, to se sešije, pak se sešije dohromady s druhou stranou, ušije se zvlášt podšívka, vrch i podšívka se dají dohromady, sešijí se nahoře, kde se přišije i ucho. Někde jsem na ni viděla návod, ale nějak nemůžu najít, kdyžtak se ozvěte, zkusím pohledat.
16. pro 2013
ta je nádherná!!!
16. pro 2013
zuzkkkaaa
autor@limda Jeee Juu našla, skoro stejnou http://www.thisnovicesewist.com/2013/09/little-...
16. pro 2013
ta je uplně božskáááá
17. pro 2013

Zuzi, ta je kráásná 🙂