
7 / 291
polstr na naši okousanou zábranu :-)
To je vyborny napad, i pro oziveni barvou 🙂
3. kvě 2013
vyborny napad, asi taky vyuziju nejaky kus latky 😉
8. srp 2013
taky chci neco takoveho usit. muzu se zeptat, jak to mas prichycene? suchac, cvocky? diky
26. zář 2013
to je pěkný. A s tou postýlkou jste spokojený?
14. říj 2013
moc pěknéééé
14. lis 2013
taky máme doma králíčka, navíc mi tam ještě lepla asi 30 nálepek, prý jí to tatik dovolil. No hlavně že měl chvilku klid:D