icon
7 / 291
polstr na naši okousanou zábranu :-)
avatar

taky máme doma králíčka, navíc mi tam ještě lepla asi 30 nálepek, prý jí to tatik dovolil. No hlavně že měl chvilku klid:D

9. led 2013
avatar

To je vyborny napad, i pro oziveni barvou 🙂

3. kvě 2013
avatar

vyborny napad, asi taky vyuziju nejaky kus latky 😉

8. srp 2013
avatar

taky chci neco takoveho usit. muzu se zeptat, jak to mas prichycene? suchac, cvocky? diky

26. zář 2013
avatar

to je pěkný. A s tou postýlkou jste spokojený?

14. říj 2013
avatar

@lena.k ano je to na sucháč.

@bella22 díky, ano jsme moc spokojený, akorát ten nátěr nevydržel nájezd našich malých hlodavců 😀

14. říj 2013
avatar

@zuzkkkaaa jasný😀, jinak děkuju😉

14. říj 2013
avatar

moc pěknéééé

14. lis 2013