icon
215 / 291
konečně hotovo a musím přiznat, že jsem se místy pěkně zapotila :-D
avatar

čekala jsem na výsledek.. a je nááádherný !!!!!!!!!!!! krásná práce !! ostatně jako vždy ! 😉

11. lis 2014
avatar

nádhera!!!

11. lis 2014
avatar

moc děkuji, no chyb tam je hodně ale děti to řešit nebudou 🙂

11. lis 2014
avatar

Úzasné!

11. lis 2014
avatar

wow! Jste neskutečná!!

11. lis 2014
avatar

dokonalost, smekám!!!!!

11. lis 2014
avatar

Nádhernej!!! Moc se ti povedl, jsem nadšená!! 😵

11. lis 2014
avatar

...a ta záclonka na předním díle a ještě dole krásně do obloučků, to je prostě paráda!! 🙂

11. lis 2014
avatar

skvelý! 🙂

11. lis 2014
avatar

Wow!!

11. lis 2014
avatar

Frajerka 🙂

11. lis 2014
avatar

Jůů to je nádhera! Páni, jste moc šikovná, klobouk dolů.

11. lis 2014
avatar

nadhera!!!

11. lis 2014
avatar

Neskutečná nádhera

11. lis 2014
avatar

Holky mooc díky 🙂 už se těším jak si v něm budeme hrát 😵

13. lis 2014
avatar

@zuzkkkaaa V tom si určitě musí hrát celá rodina včetně dospělých. Neměla byste prosím tip na návod, podle kterého jste postupovala? Moc děkuji

16. lis 2014
avatar

@konvalininka dělala jsem ho spíše z hlavy, ale návod mám takovej náčrtek, tak ho hodím do návodů

2. pro 2014
avatar
2. pro 2014
avatar

@zuzkkkaaa Mohla bych prosím ještě poprosit o radu? Nejdřív jste obšila jednotlivé trojúhelníky, potom je sešila k sobě a k tomu až pak nějak našila ten tunýlek na tyče? Nebo jiný postup? Na toto nějak nemohu přijít. Moc děkuji a přeji hezký večer.

27. únor 2015
avatar

@konvalininka ty trojuhleniky jsem sešívala k sobe a rovnou si tam prišila i ten tunýlek, tj. tunýlek jsem dala mezi dva trojuhelníky a sešila.

1. bře 2015
avatar
1. bře 2015