icon
172 / 291
Unvitř je veselo :-) a moje nedokonalé ruční šití :-N
avatar

Žluté puntíky taky dnes dorazily 🙂

20. bře 2014
avatar

krásně ji rozsvítily🙂

20. bře 2014
avatar

Ježiš, ty puntíky!!!!! to je krása! Taška samozřejmě také, ale miluji žlutou.

20. bře 2014