máme nový přírustek
Nádherná!! 😵
4. lis 2014
ta je nádherná, Zuzi .... wow!!!
4. lis 2014
dokonala 😵
4. lis 2014
Máte všechno krásné, kochám se 🙂 kde kupujete látky, prosím?
4. lis 2014
úžasná!!!
4. lis 2014
zuzkkkaaa
autorHolky moc diky 🙂
@kristynka4 latky kupuju vsude mozne, tyhle saticky zrovna z ameriky jinak zbytek z moje latky.cz a posledni dobou obcas koupim i v ikei.
4. lis 2014
@zuzkkkaaa díky 🙂 na ikeu taky občas koukám, ale většina mi přijde drahá. Zase se tam asi po půl roce chystám.
4. lis 2014
Zuzi, jako obvykle krááásné, jak panenka tak fotečka 🙂
5. lis 2014

krásná!