čepice pro moje kluky a ta největší je pro pana slona :-D
Krásné 😵
24. lis 2013
Prosím prosím, máš nějaký návod na pletení takvé čepičky???🙂
3. zář 2014
super čepice, co je to prosím za vlnu? 🙂
29. zář 2015
zuzkkkaaa
autor@verooonika vetsina z toho merino dvojita
29. zář 2015
@zuzkkkaaa super děkuji!
29. zář 2015

paráááda 😵