
40 / 291
není dokonalej, ale Evi je z něho nadšená :-)
zuzkkkaaa
autorKači je Tomíkovi nepřístupný, jinak by taky už nebyl, Evi si s ním hraje, jak dáme Tomíka spát, to má ještě půl hodiny k dobru, tak děláme aktivity, které nemůžem s T.
6. kvě 2013
joo takhle 🙂
6. kvě 2013
máme stejné tapety🙂
7. kvě 2013
zuzkkkaaa
autor@baybelline jojo ikea boduje 🙂
28. čer 2013
Domeček se dá zpevnit technikou kášírování. Stačí jen tapetové lepidlo a staré noviny. Pokud je vrstva dostatečně silná tak jsou po vyschnutí stěny opravdu pevné. Vyráběla jsem synovi garáž, když měl asi dva roky a drží doteď a hraje si s ní často. https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuhur/album/...
10. zář 2013
je dokonalý!
7. říj 2013
Měla jsem podobný jako malá :D Dokonce mi tam táta přidělal žárovku a spínač a já mohla rosvěcet 🙂 Mamka mi z krabičky od mýdla udělala skříň apod. Pak si na něj brácha sednul :D
13. únor 2014
nádhernej ... a závidím že ho T. nezničí u nás by bylo po něm hned :(