
30 / 291
tak ta mi dala, ale už se těším na ráno, co na ni Evi řekne
zuzkkkaaa
autor@brambora20 děkuji, no jak jsem psala asi dost velkej projekt na mě 🙂 ale dopadlo to jakštakš
21. led 2013
Je maximalne uzasnaaa!!!
21. led 2013
Je moc krásná! Vespod máš organzu nebo tyl...?
21. led 2013
p.s. Doufám, že bude foto Evičky!
21. led 2013
Zuzo, no ty bláho ty si šikula ...ale vím že si na ni nadávala už při šití ...na co sáhneš to Ti jde 🙂
21. led 2013
krása 🙂
21. led 2013
No ta je prostě úúúúúžasnááááá!!!
22. led 2013
jůůů, ta je nádherná