icon
30 / 291
tak ta mi dala, ale už se těším na ráno, co na ni Evi řekne
avatar

jůůů, ta je nádherná

21. led 2013
avatar

@brambora20 děkuji, no jak jsem psala asi dost velkej projekt na mě 🙂 ale dopadlo to jakštakš

21. led 2013
avatar

Je maximalne uzasnaaa!!!

21. led 2013
avatar

Je moc krásná! Vespod máš organzu nebo tyl...?

21. led 2013
avatar

p.s. Doufám, že bude foto Evičky!

21. led 2013
avatar

@sirael4 jasně foto bude, vespod je šifon, podobnej organze 😀

21. led 2013
avatar

Zuzo, no ty bláho ty si šikula ...ale vím že si na ni nadávala už při šití ...na co sáhneš to Ti jde 🙂

21. led 2013
avatar

@zuzkkkaaa a tvořila jsi podle nějakého střihu, nebo je to tvoje práce od začátku dokonce?

21. led 2013
avatar

@sirael4 no původně podle návodu, ale nakonec jsem přizpůsobovala a prčila to svým způsobem, takže z toho vzniklo něco úplně jiného, ale dobrý, takhle se mi to teď líbí

@katy81 Kači díky, byl to boj, ale už vím jak na to, už si Evi vybrala látku na další 😀

21. led 2013
avatar

@zuzkkkaaa hmm ty mě tak štveš, jsem Ti jen pořád v patách a nic z toho, určitě by měla Val taky radost ze sukýnky,ovšem tohle bych nedokázala,mám v plánu teď našít něco polštářků,sedáků a tak prostě šijme rovno :D ...Evička je taky pěkná parádnice 🙂

21. led 2013
avatar

@katy81 Kači jsou i jednoduší sukýnky, to zvládneš, třeba kolová s jedním kanýrkem to dáš, ti věřím 🙂

21. led 2013
avatar

krása 🙂

21. led 2013
avatar

@zuzkkkaaa ty mě pořád věříš, a tím mě hecuješ potvoro !!! přece Tě nemůžu zklamat :D

22. led 2013
avatar

@katy81 To dáš 🙂

22. led 2013
avatar

No ta je prostě úúúúúžasnááááá!!!

22. led 2013