
1 / 291
rodina srdcařů se rozrůstá, pan fotograf a Tomík ho miluje :-)
krááásný, kéž bych to taky uměla
17. srp 2013
zuzkkkaaa
autor@lunalovegood díky, tenhle panáček je zrovna docela jednoduchej 🙂
17. srp 2013
a xichtích jsou fixy na textil asi co? a to šiješ ručně? Příjde mi to hodně malinký totiž, né že bych se do toho já pouštěla, na to nemám
18. srp 2013
zuzkkkaaa
autorAndy jojo fixy na textil, a šiju na stroji, není to malinký, panáček má asi 25 cm na výšku
18. srp 2013
krásný 🙂
18. srp 2013
Já tyhle panáčky a panenky prostě baštím 😵 Jsou úžasní! Jak je děláš? Podle nějakého střihu nebo nemáš odkaz na návod?
26. lis 2013
zuzkkkaaa
autor@veroniquez Díky moc, noc jednou jsem udělala střih a ten různě pozměňuju podle toho co je to za panenku, či zvíře, ale tělíčko, nohy, ruce v podstatě jednoduše, jak je vidíš hotové, hlava taky pořád stejná. Ty vlásky jsem viděla někde na netu a dělám to doteď z filce-
26. lis 2013
jůůůůůůůůů🙂