s mým oblíbeným mráčkem
Děkuji Zuzko a jakou gumu a barvu na textil prosím? Případně kde zakoupit? Bramborová razítka se mě neosvědčila, protože na nich barva nedržela, ale zkoušela jsem jen klasickou temperou na balící papír.
14. led 2015
zuzkkkaaa
autor@domi_nka domi vyrezavam do uplne obycejne kohinorky trebas. Nekdy mi i primo vyhovuje tvar tak kupuji dle tvaru (treba kolečko nebo trojúhelník). Barvu na textil mam v lahvicce, uz jsrm mela vice firem a vsechny fajn. Momentalne mam barvy znacky nerchau kupovane v hornbachu. Pozor nezapomenout prezehlit.
14. led 2015
Moc děkuji, tak teď už jen hodné a tvořivé (případně samostatné) děti a hurá do toho! Přežehlit na vyšší teplotu, třeba přes plínku a bez napařování, že?
14. led 2015

motiv mráčku je super, už se na něj chystám🙂, Zuzko jak prosím tisknete na látku?