icon
236 / 291
Evičce do školky, větší na výkresy
avatar

No božííí!! A to ucho, úplně profesionální!! 😵

22. led 2015
avatar

Zuzko, do práce nechoď, otevři si obchod a uživíš se 🙂 I když asi by Tě to nebavilo co?

23. led 2015
avatar

Holky díky 😵 No na uživení to není, jinak já bych byla doma a tvořila, až bych brečela. 😀

27. led 2015