sáčky na svačinky
Parádní! 😵 Můžu se zeptat, dovnitř jste dala něco, co by se ev. dalo otřít nebo je tam jen látková podšívka?
2. dub 2014
zuzkkkaaa
autor@lg7
@veroniquez Holky díky šiju po večerech, jsou to malé projekty. Uvnitř je laminovaná bavlna, která nepropustí vodu a dá se prát 🙂
2. dub 2014
.... ach ..... já se z té krásy asi zblázním ...
9. dub 2014
Bomba!!!
11. říj 2014

Super! Nechápu, kde bereš čas! 😀