icon
73 / 291
složka na Eviččiny výkresy ze školky
avatar

Zuzi, máš to nějak vyztužené? taky jsem uvažovala nad něčím takovým,ale tahá i A5 🙂

25. zář 2013
avatar

mělo tam bejt A3 🙂

25. zář 2013
avatar

kači nemám to vyztužené, je to z dvojité látky, ale nedrží to samo o sobě tvrdé. Vevnitř mám obyčejné tvrdé vyndávací klasické malířské složky a je to jen na A4, těch A3jek je zatím málo, tak je kdyžtak přehnu. Větší ušiju až tak do školy. Uvidím 🙂
@katy81

25. zář 2013
avatar

@zuzkkkaaa já jsem právě uvažovala že ušiju prezec právě ty pevné desky ..no uvidím ..díky

25. zář 2013
avatar

@katy81 No ale co do toho dáš?? já nesehnala žádnou výztuhu ☹ snad jen ten penefol, co mi tu radila nějaká maminka, ale nevím kde ho koupit.

25. zář 2013
avatar

@zuzkkkaaa že bych právě koupila ty na ty výkresy -víš co myslím ty nepěkného vzhledu z dírkama a jsou tam stuhy na zavázaní 🙂

25. zář 2013
avatar

@katy81 jojo vím co myslíš, mám je taky vevnitř vložené. Ale dovnitř bych je nazašívala, protože to nebude pratelné 😅

25. zář 2013
avatar

@zuzkkkaaa že bych to ošudlala zvenku 🙂

25. zář 2013
avatar

Krasne taky jsem nad tim premyslela, mam ronofix tak to zkusim vyztuzit tim ale teda nevim jestl to bude dost pevne.

26. zář 2013
avatar

@dagmarkaaa ronofix mám taky, asi to trochu pomůže, ale tvrdé úplně to nebude. Ale radost určitě udělá také 😵

26. zář 2013