
73 / 291
složka na Eviččiny výkresy ze školky
mělo tam bejt A3 🙂
25. zář 2013
Krasne taky jsem nad tim premyslela, mam ronofix tak to zkusim vyztuzit tim ale teda nevim jestl to bude dost pevne.
26. zář 2013
zuzkkkaaa
autor@dagmarkaaa ronofix mám taky, asi to trochu pomůže, ale tvrdé úplně to nebude. Ale radost určitě udělá také 😵
26. zář 2013
Zuzi, máš to nějak vyztužené? taky jsem uvažovala nad něčím takovým,ale tahá i A5 🙂