
27 / 291
pro mimi chlapečky
to je nádhera!
15. srp 2013
a to se dělá nějak v celku, nebo to má více částí, které se sešijou? (omlouvám se za možná hloupounké dotazy, jsem stále začátečnák 🙂)
15. srp 2013

to je nádhera!
a to se dělá nějak v celku, nebo to má více částí, které se sešijou? (omlouvám se za možná hloupounké dotazy, jsem stále začátečnák 🙂)
nemáte nááhodou návod, jak na ní? děkuji