zuzuza
21. led 2010
Sebastian
zuzuza
autorTakhle se chcechtám skoro pořád🙂
4. dub 2010
zuzuza
autorByl jsem v Brně na vejletě🙂
4. dub 2010
zuzuza
autorPasu, pasu, ale moc nám to nejde:(
4. dub 2010
som sa zamilovala do toho pekneho chlapa na fotkach 🙂))))))))
ja uz to mam za par a tiez to bude pipik 🙂
27. dub 2010
Je to krasnej kluk
27. kvě 2010
zuzuza
autorhehe díky holky, no nemyslete, není to žádná prdel, stříhat dítěti kohouta, kdybych to pokazila, to by mě táta dal, dnes večer přihodím aktuální🙂
1. črc 2010
jůůůůůů ten už je velikej a jak je vlasatej.....moc se vám povedl, klučina pěknej
2. črc 2010

























































Malej rošťák🙂