
30 / 57
Mohu se zeptat, co je to za kočárek? Děkuji 😉
21. črc 2010
zuzuza
autor@lucifer1987 Jané slalom pro complete 2008 H62
21. črc 2010
@zuzuza Děkuji 😉
22. črc 2010
zuzuza
autor@lucifer1987 Není vůbec zač, budete také pořizovat?🙂
22. črc 2010
@zuzuza Zatím ne. Jen se koukám. Teprve se snažíme 😉.
22. črc 2010
zuzuza
autor@lucifer1987 TAK TO PŘEJI, AT SE CO NEJDŘÍVE ZADAŘÍ🙂
22. črc 2010
@zuzuza Moc Ti děkuji. Kéž by 🙂
22. črc 2010
sluší Sebíkovi ....a teda je to velkej vlasatec,mu ty vlásky ani nevypadaly že?