
7 / 110
rýže+hokaido
Jsem si myslela, že tak na týden navařim a v lednici vydrží ☹
19. říj 2013
@zvargova Kupovala jsi nejakou spesl ryzi? A tu taky mixujes? Zitra bych chtela prvne zkusit.. Dik
24. lis 2013
zvargova
autor@sweettweety jen bio z billy jinak nic extra ale je třeba i jasmínová a tak taky sem to mixovala ono ty zrníčka by je mohly dusit
24. lis 2013
@chris_n Já vařim nakonec každý den, koupila jsem si ten parní hrnec od Aventu a v mrazáku mám nasáčkovanou zamraženou zeleninu na kostičky, vždycka do toho klepnu aby se to uvolnilo. Pak dokoupím co potřebuju čersvé a zdělám, třeba řepu, batát. Oni toho baští hrozně moc, takhle je to docela rychlovka jak to mám předkrájený.
12. pro 2013
to zavařuješ, že to máš ve skleničkách dnem vzhůru? To by pak mělo vydržet dýl, ne?
24. čer 2017
Jak to tak vydrží dlouho v lednici prosím?