icon
7 / 110
rýže+hokaido
avatar

Jak to tak vydrží dlouho v lednici prosím?

19. říj 2013
avatar

@arabiana no víc jak 3,4dny bych to tam nenechávala, já vařím vždy čerstvé

19. říj 2013
avatar

Jsem si myslela, že tak na týden navařim a v lednici vydrží ☹

19. říj 2013
avatar

@arabiana no možná jo ale tolik toho zase nedělám 🙂

19. říj 2013
avatar

@zvargova No, uvidim jak to budu zvládat. Já budu muset vařit víc,pro DVOJČATA😀

19. říj 2013
avatar

@arabiana aha aha 😀 až teď kukám a vidím holčičky 4měsíce 😀 pokud plně kojíš tak staví v půl roce začít s příkrmy

19. říj 2013
avatar

@zvargova Kupovala jsi nejakou spesl ryzi? A tu taky mixujes? Zitra bych chtela prvne zkusit.. Dik

24. lis 2013
avatar

@sweettweety jen bio z billy jinak nic extra ale je třeba i jasmínová a tak taky sem to mixovala ono ty zrníčka by je mohly dusit

24. lis 2013
avatar

@arabiana ja bych navařila na tyden a zamrazila a vzdy vyndala k potřebe 🙂

12. pro 2013
avatar

@chris_n Já vařim nakonec každý den, koupila jsem si ten parní hrnec od Aventu a v mrazáku mám nasáčkovanou zamraženou zeleninu na kostičky, vždycka do toho klepnu aby se to uvolnilo. Pak dokoupím co potřebuju čersvé a zdělám, třeba řepu, batát. Oni toho baští hrozně moc, takhle je to docela rychlovka jak to mám předkrájený.

12. pro 2013
avatar

to zavařuješ, že to máš ve skleničkách dnem vzhůru? To by pak mělo vydržet dýl, ne?

24. čer 2017
avatar

@petaov je to v popisu alba...horké otočím dnem, dvě nechám venku, po schládnutí, zbytek do mražáku

24. čer 2017