kedlubna, červená řepa, mrkev, brambor, krůtí
zvargova
autor@andelkaprdelka já dám vždy schládlé dvě do ledničky zbytek na mrazák, podle potřeby vytahuju
6. zář 2017
@zvargova takže uvaříš, mixneš, necháš vychladit a do mrazáku jo?? ty jo.. to je dobrej nápad.. jen kdyby to ta malá příšera jedla 😀 😀
6. zář 2017
zvargova
autor@andelkaprdelka baru narozdíl od kikiny fakt sní všechno 😀
no tak naštěstí kojíš 😀
6. zář 2017
@zvargova jako on jí všechno s náma.. no jí...on hodně "ochutnává".. ale veškerý moje vařící mimi jídla prostě flusal.. ani skleničku.. nic.. chce radši kus mrkve do ruky.. rebel..
6. zář 2017
zvargova
autor@andelkaprdelka no co tak si dá kozu 😀 když mu to stačí
6. zář 2017

heleee a prosím tě.. jak dlouho to takhle vydrží?? v těch skleničkách??