Nebo ještě Tebe, Tě, Tobě... 🙂
jééé to je chytrýýý 😀 teď už neudělám chybu!!
a stejně to nebude fungovat a furt to budou ignoranti psát blbě 😖 😀
ja pouzivam u ME - 2.p - dve pismena
MNE - 3.p. - tri pismena 🙂
@hvezdicka84 Stejne tak 🙂 2., 4.p. dve pismena, 3., 6.p. tri pismena.
@hvezdicka84 tak uz jsme se to ucili na skole a podle toho se to urcuje nejlip 🙂
já používám Jirku 🙂
Jee konečně to budu psát správně 🙂 děkuji 😀
A já to znám s Karlem 🙂
já si to pamatuju, podle toho, že 3 a 6 pád je dělitelný trojkou, takže má tři písmena... 2. a 4. pád dvojkou, takže má písmena dvě ,, 😀
ty jo...na to je pomůcek! my se to učili podle "ty"
Nebo 2a4 jsou násobky dvou tzn.2pismena. 3a6pad je násobek tři,tak 3pismena. To byla moje pomůcka. Pepa je moc těžkej hihi
Tak třeba ja na ten obrazek čučim,už par minut a nechápu to stejně 😜

no tááák..😀