mimoni 😀
3. lis 2015
Vypadaj jak ponorky 😀
3. lis 2015
😀 to chcu!
3. lis 2015
blbý je, když toho pitíčka vysosáš moc 😀 😀 😀 😅

3. lis 2015
Kdyby mi k tomu upletli i ťapky na nohy, tak bych do toho šla, konečně by mi doma bylo teplo 😀
3. lis 2015
To by byl dobrý dárek pro švagrovou 😀
4. lis 2015
nemáte někdo návod? 🙂
4. lis 2015
Zuzi, uplne te v tom vecer vidim sedet :D
4. lis 2015
4. lis 2015
@opravdova_luzy jo! U notasu😀
4. lis 2015
zvargova
autor@mississka11 noťas nevedu 😀
4. lis 2015
zvargova
autor@opravdova_luzy no nemám takovou postavu no 😅 škoda
4. lis 2015
@zvargova ja vim. Ty musis mit vzdy neco extra 😅
4. lis 2015
proboha :D jak se v tom chodi na zachod? :D
5. lis 2015
Mazeeeeeeec 😀 😀 😀
28. pro 2015

přijde mi to jak nějaké mořské potvory !!! 😀