icon

se sluníčkem se do MŠ jde líp

avatar

A tady nesvítí, tak nejdeme 😅 😀

4. únor 2016
avatar

@marticep doma budeš 😀

4. únor 2016
avatar

@zvargova byli jsme aspoň v LIDLu, tam svítěj zářivky 😀

4. únor 2016
avatar

@marticep 😀 už se zatahlo a ochladilo

4. únor 2016