další KO za námi jsme 19+2 a vše jo ok jen nás poslali na UTZ srdce, protože já mám vrozenou vadu srdce
zzf
autorAhoj, moc děkujem. Ikdyž já to moc neřeším...je to jen kontrola navíc aby si byli jisti.
28. říj 2010
další KO za námi jsme 19+2 a vše jo ok jen nás poslali na UTZ srdce, protože já mám vrozenou vadu srdce
Ahoj, moc děkujem. Ikdyž já to moc neřeším...je to jen kontrola navíc aby si byli jisti.
tak vám držím pestičky at vše dopadne dobře a hlavně bobek a vy ste v pohodě🙂