#soutez_sladkesny

vanea AMBASADORKA
4. lis 2019 Čtené 232x
Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 31. říj 2019
Krásné dobré ráno :heart_eyes: Dovolím si připomenout, že dnes je poslední možnost zapojit se do velké soutěže s Baby Dove! Tři krásné balíčky už se těší na své majitelky:slight_smile: :heart_eyes:

Zapojit se můžete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/so...

#babydove #soutez_sladkesny #dove
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
29. říj 2019 Čtené 831x
Čti celý článek
nikinelinaty
24. říj 2019
#babydove
#soutez_sladkesny

Nevím zda je to možné, ale já všechny děti rodila v noci a všechy děti jsou 3 nespavci.
Nejvíce na všechny 3 působila ukolebka od Svěráka - mraveneček. Děti se to časem naučili na zpamět a ted to zpívají malému. U starších zabírá knížka a pak ráno nadávají, že usnuly, že neví konec a o čem jsem četla :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
nijij
24. říj 2019
Sice má už Jonáš skoro 3 roky (bože už tolik?!!!) Ke dodnes si pamatuji na jedu super spaní čti nulové. Upřímně některé noci byli takové že bych ho nejraději splachla do záchodu ale ufff žije on i já. Pamatuji na jednu noc kdy pořád řval, řval na zemi, řval na rukách, řval v posteli, řval naježený, řval vykakany řval protože chtěl :grinning: tu noc zabralo akorát vajíčko mezi náma v posteli napolo spali a pořád jednou rukou houpali. Teď už je ,,velky" kluk má období maminkooo takže usiname spolu v posteli, pustíme si krtečka dáme pusinku zhasneme a jdeme spinkat. Ale to neznamená že nemůže krásné vonět jako miminko :slight_smile: takže novou řadu nutně potřebujeme jedeme na ni už od mimina :slight_smile:
#babydove #soutez_sladkesny
Zobraz celou zprávu
lenkac2019
Zpráva byla změněna 24. říj 2019
#babydove
#soutez_sladkesny
Mám 6ti měsíční princeznu. Od malička spinká v postýlce, většinou usne tam, občas u mámy v náručí. Stačí ji držet za ruku, hladit po tváři a zpívat. Nejradši má mravenčí ukolébavku a Spinkej od Pokáče. Je to milovnice spánku. A odpoledne nejraději spí v kočárku. Kolikrát se povede, že usne kdekoliv. Většinou na nějaké lékařské kontrole. :smiley: Je to náš andílek.
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další