Výsledky vyhledávání pro slovo #podzim

  Zruš hledání

  Podzim se letos přihlásil celkem brzy, řekla bych. A tak nejen s nástupem školní docházky se v leckterých domácnostech zvýšily teploty a vytáhly kapesníky.🤒🤧
  Proto bych vám ráda představila, sice malého, ale výkonného a spolehlivého, pomocníka, kterého tzv. “uživíte” po celý rok a hlavně přijde vhod celé rodině. 👨‍👩‍👧‍👦 Jedná se o #nuk Dětský bezdotykový teploměr FLASH.🌡

  Proč byste měly sáhnout zrovna po něm?

  🌡 Výsledek měření znáte během 1 sekundy (!)
  🌡 Můžete s ním sejmout tělesnou teplotu z čela (ze vzdálenosti 3cm)
  🌡 Bezdotykový = hygienický
  🌡 Lze s ním měřit i pokojovou teplotu nebo povrchovou teplotu - pokrmu dítěte nebo dětské koupele
  🌡 Má přehledný LCD display
  🌡 Disponuje pamětí na 25 měření
  🌡 Lze si nastavit či vypnout zvukovou signalizaci
  🌡 Podává okamžité varování při naměření zvýšené teploty
  🌡 Baterie jsou součástí balení

  A jak to vidím já…..

  Tento teploměr mě opravdu baví. 🤩 Jednak je velmi kompaktní, není těžký a dobře se ovládá. Opět oceňuji smysluplné zpracování - tlačítko pro zapnutí/vypnutí je na zadní straně přístroje. Po straně je pak pohodlně umístěno “scanovací” tlačítko, kterým také přepínáte výše zmíněné funkce teploměru. Výsledek je jednoduchost a žádné přehmaty. 👍🏻
  Především bych ale podtrhla jeho celkové využití - měření tělesné teploty 🤒 a širší využití, kdy si můžete ověřit, jak teplý/studený pokrm 🍼 či koupel jste přichystali. 🌡️/🥶 Super je, že vám teploměr ukazuje i teplotu uvnitř místnosti (věřím, že dnes stále nejsou všechny domácnosti v každé místnosti vybaveny termostatem).🏠
  V neposlední řadě bych konstatovala, že je i přesný - na testování jsem si dala záležet a teplotu jsem si ověřovala. ⚖️
  Pro jeho velikost jej snadno zabalíte s sebou na cesty a je jedno, zda jezdíte s dětmi každý týden nebo jednou za rok na dovolenou letecky. 🧳✈️Tenhle teploměr s vámi bude zkrátka v nemoci i ve zdraví kdekoliv a kdykoliv.😊

  🛍Na závěr tipy na nákupy🛍

  feedo.cz
  https://www.feedo.cz/nuk-detsky-bezdotykovy-tep...

  malvík.cz
  https://www.malvik.cz/Vse-na-doma/Lekarna-a-hyg...

  Mějte se krásně,
  Renča💙

  #teplomer #podzim #bacily

  (2 fotky)
  mikolisekAMBASADORKA
  10. říj 2021    

  Tak z té horečky se vyklubal zápal plic. 🙈
  Několik dní bylo opravdu krušných, ale teď už se zase směje. 🙏
  Snad to u vás dopadlo lépe a dětičky jsou zdravé. ♥️

  #podzim

  konik_testuje
  5. říj 2020    Čtené 6209x

  Zkušenosti s vlasovou kosmetikou Dixi

  Aktualizace: 10 maminek testovalo kopřivovou vlasovou kosmetiku od tradiční české značky Dixi, která je ověřená generacemi. Co myslíte, objevili recept na krásné vlasy? Přesvědčte se a přečtěte si jejich recenze. ➡ Zkušenosti s vlasovou kosmetikou Dixi.

  Vlasy jsou tou nejpřirozenější ozdobou každé ženy. A i když máme málo času, pokud jim dopřejeme kvalitní základní péči, odvděčí se nám a budou odrazem naší vnitřní a přirozené krásy.

  Co budeme testovat

  Kopřivová vlasová kosmetika Dixi má tradici ještě z Československa, kdy se začala vyrábět v roce 1927. Dixi je nejen symbolem kvality, ale je zároveň představitelem tradice děděné generacemi. Tradiční receptury se uchovaly dodnes a kopřivové portfolio značka rozšířila o další produkty – kromě šamponu a tonika dnes nabízí taky kondicionér, masku a další. Nejenže je tato tradiční značka kosmetiky ověřená generacemi, ale také splňuje ty nejpřísnější normy a je i cenově dostupná. Díky tomu je ještě blíže ke každému z nás.

  Kopřiva je častokrát vnímána jako nepříjemný plevel. Opak je však pravdou. Má blahodárné účinky na naše zdraví, na náš organismus, a dokonce se postará i o to, abychom se mohli pyšnit krásnou pletí či dokonalými, zdravými vlasy. Extrakty kopřivy ve vlasové kosmetice Dixi posilují a podporují růst vlasů, zabraňují nadměrnému maštění, zpevňují vlasy a také redukují třepení konečků.

  Řada kopřivové vlasové kosmetiky Dixi, kterou budeme testovat, je určena pro všechny typy vlasů a dodnes v sobě uchovává původní recepturu. Jelikož víme, že každá žena touží po krásných, zdravých, lesklých a hustých vlasech, potěšíme vás bohatým balíčkem kopřivové vlasové kosmetiky, ve kterém najdete:

  KOPŘIVOVÝ ŠAMPON pomáhá v boji proti vypadávání vlasů a podporuje zdravý růst těch nových. Šetrně se postará o suché, namáhané, ale také rychle se mastící vlasy. Také redukuje tvorbu lupů a neobsahuje silikony ani parabeny.

  KOPŘIVOVÝ KONDICIONÉR dodá vašim vlasům potřebnou výživu, péči a lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů a postará se o jejich snadné rozčesávání. Rovněž neobsahuje silikony a parabeny.

  KOPŘIVOVÁ MASKA NA VLASY nabízí kvalitní hloubkovou péči. Díky ní budou vaše vlasy vyživené, pružné a zářivé. Jemná textura vlasy nezatěžuje, ale zanechává je vzdušné a lesklé. Obsahuje složení bez syntetických barviv.

  KOPŘIVOVÁ BEZOPLACHOVÁ KÚRA ve spreji je určena pro každodenní použití. Vlasy vyživí, posílí a dodá jim lesk. Díky svému složení s obsahem kopřivy a pšeničných klíčků si poradí s každým vlasovým problémem.

  TONIKUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ posiluje vlasové folikuly, dodává vlasům potřebné živiny a bojuje proti jejich vypadávání. A to vše díky složení účinných látek, jakými jsou kopřiva, kořen lopuchu, kofein, provitamin B5, vitamin F či hydratační přísady.

  Dopřejte si díky kopřivové vlasové kosmetice Dixi komplexní péči a užívejte si krásné a zdravé vlasy.

  Koho hledáme

  Hledáme 10 žen, maminek či budoucích maminek, kterým záleží na krásných a zdravých vlasech. Měly by to být přirozené ženy, které se však o sobe starají a svým vlasům rády dopřejí potřebnou péči. Protože rodina je na prvním místě a ne vždy nám na sebe zůstane tolik času, kolik bychom chtěly. Ženy, které hledáme, by měly být komunikativní, přátelské a měly by se zajímat nejen o sebe, ale rovněž o své okolí a přírodu. Rovněž by měly být aktivní, aby se o průběh testování a své dojmy podělily taky s námi na Modrém koníku ☺

  Jak se zapojit

  Pokud vás trápí jakýkoliv problém s vaší korunou krásy a v předešlých větách jste se našly, hledáme právě vás. Stačí, když nám v komentáři prozradíte něco o svých vlasech. Také napište, zda značku Dixi znáte. Pokud ano, pouze jste o ní slyšely nebo jste nějaký ten produkt i vyzkoušely? Buďte kreativní a přesvědčte nás, že právě vaše vlasy si zaslouží balíček kopřivové vlasové kosmetiky Dixi.

  Přihlásit se můžete do neděle 11.10.2020 a v průběhu týdne vybereme 10 žen, které potěšíme a oslovíme interní poštou.

  Držíme palce a těšíme se na vaše zajímavé komentáře ☺

  konik_testuje

  První dýňová polévka, první ranní zapálená svíčka, příprava na školku 🙂 to už tu bude asi podzim, co? Kdo hledá inspiraci na podzimní aktivity, můžete mrknout na 2 podzimní seznamy, které sem připravila:
  https://www.kuncicka.cz/hry/podzimni-aktivity-p...
  https://www.kuncicka.cz/hry/15-napadu-jak-zabav...

  #podzim #podzimniaktivity #aktivitynapodzim #sdetminamaterske #sdetmidoma #codelatnapodzim #cobudemedelat #napadynapodzim #podzimninapady #kestazeni

  (2 fotky)

  Všichni si tu dáváte krásné podzimní fotečky.
  Tak jsme taky vyrazili ven. Tady je výsledek 😀 výraz je jasný: ,, To mám jako mamko v ruce držet ten špinavý list?"
  Tak nic no 😀
  #podzim