Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Soutěž o vstupenky na Veletrh ProDítě

27. únor 2014
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Sháníte-li nový kočárek, autosedačku, postýlku, oblečení či další zboží nejenom pro kojence a batolata, určitě je pro vás zajímavé porovnat jejich kvalitu, bezpečnost, ale i cenu.

Nyní jsme pro vás nachystali soutěž o 24 vstupenek na veletrh PRODÍTĚ, který se koná ve dnech od 6. do 9. března, v Brně.

Veletrh vám přinese novinky a trendy ze světa potřeb pro děti a nastávající maminky. Součástí nabídky předních dodavatelů dětského zboží bude nejenom běžný sortiment, ale i novinky, které ještě nedorazily na prodejní pulty. To vše s možností nákupu za zvýhodněné ceny!

Nabídku vystavovatelů doplňuje také lákavý doprovodný program pro děti. Jsou pro ně nachystány hudební a divadelní vystoupení (JŮ a HELE, Žížaláci, Upír Krejčí nebo kouzelník Pavel Kožíšek), hry a soutěže o krásné hračky od společnosti Zapf Creation, Disney kino, anebo oblíbený herní systém Disney Infinity. Chybět nebude ani kolotoč, skákací hrad a dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí od tří let.

Pravidla soutěže:

Do soutěže se můžete zapojit během následujících dnech, tedy od 27.2. do 4.3. 2014. Jak? Stáčí udělat následující kroky:

1. ve svém fotoblogu si vytvořte album s názvem "Soutěžím o vstupenky na veletrh ProDítě”.

2. do alba si vložte fotku ProDítě. Najdete ji v albu loginu Soutez, ve fotoblogu, anebo přímo přes tento link: https://www.modrykonik.cz/blog/soutez/album/sou... váš link na váš fotoblog.

3. napište pod fotografii krátký text, na co se na veletrhu nejvíce těšíte, proč se na něj chystáte?

4. napište tuto krátkou zprávu o soutěži do svého fotoblogu. "Ahoj, na modremkoniku.cz nyní probíhá soutěž o vstupenky na Veletrh ProDítě. Přidej se i ty!".

5. následně do fóra pod téma "Soutěžím o vstupenky na veletrh ProDítě" uložte váš link na váš fotoblog. Tím se zařadíte do soutěže.

6. zapojit se do soutěže můžete kdykoliv v týdnu od 25.2. do 4.3. 2014. Přesně o půlnoci se soutěž skončí.

7. následně tým lidí z Modrého koníka vybere výherce pomocí jednoduchého rozpočítavadla (z důvodu možných kalkulací, uveřejníme po ukončení soutěže). Vyhlášení výsledků proběhne následující den po ukončení soutěže, konkrétně 5.3.2014. Odměněno bude 12maminek, z toho každá získá 2 vstupenky.

Více informací o veletrhu Prodítě.

www.prodítě.cz

zanuli
28. únor 2014
myskamy
1. bře 2014

Veletrh pro dítě mě velice nadchl a překvapil, využiji ho jako fajn výlet, který propojím s užitečným - inspirace, nakupování. Pojedeme s dětmi, už se velice těšíme 🙂 😲

myskamy
1. bře 2014
kuku1
3. bře 2014

My JSME JEŠTĚ NEBYLI NA TAKOVEM VELETRHU TAKY BYSME RADI SE JELI PODIVAT ZE SVYM SYNAČKEM . 🙂 A URČITĚ BYSME SI TAM NĚCO VYBRALI HEZKEHO 😉

kuku1
3. bře 2014
jemelka
3. bře 2014

Určitě rada jedu pro inspiraci co je kde na trhu noveho a taky urcite koupit kocarek...doufam,,že pořidim 🙂 🙂

seruska
3. bře 2014

https://www.modrykonik.cz/blog/seruska/album/so...
Už se moc těším 🙂. Byly jsme tehdy s přítelem, když jsme v roce 2012 čekaly dceru, tak se těším, že letos pojede s náma 🙂.

pr_clanek
4. bře 2014

Hezký den, milé maminky,

těší nás váš zájem o veletrh. S radostí vám oznamujeme, že všechny zúčastněné od nás obdržíte 2vstupenky. Napište mi prosím interní poštou vaše jméno a 2vstupenky na vás budou čekat v obálce při pokladně, která je ve výškové budově brněnského výstaviště (orientační bod je tramvajová zastávka: Výstaviště-hlavní vstup). Věřím, že návštěva veletrhu bude pro vás přínosem a vy i vaše děti si jej pěkně užijí 🙂

Krásný den přeje

Modrýkoník