Dávaly jste příkrm dřív než od ukončeného 4. měsíce?

myskaol
22. lis 2015

Ahoj,
mám takový dotaz, dávaly jste příkrm striktně až od ukončeného 4. měsíce nebo jste to zkusily i o pár dní dříve? 🙂 Pořád mi nejde do hlavy, jak to miminko to jako pozná, že by to dostal třeba o 3 dny dřív?

Né, že bych mu měla potřebu to hned cpát, spí mi celou noc. Neberte to zase úplně tak vážně, ja? 😉

Domi je totiž od narození na umělém mlíčku a chci mu pak začít hned dávat rýžovou kaši od Nutrilonu. Díky za odpovědi 😅

andy80
22. lis 2015

Vždycky jsme začínali spíš dýl než dřív a to jsem měla obě děti na UM. Není třeba spěchat. A miminko to fakt nepozná, ale jeho střeva ano. Hlavně, s příkrmy se začíná, až když nestačí 1 litr UM na 24 hodin. Do té doby to není nutné.

pecora
22. lis 2015

Ahoj, drive jsem nedavala ale take si mysli ze par dni nehraje zadnou roli. Jen bych zvazila vyber te kase 😉.

drakenn
23. lis 2015

Boze, proc to do tech decek cpete tak brzy...

jaydeep
23. lis 2015

Jake boze? Za nas tabulky nebyli jedli jsme tez prikrmy a.nic nam neni, takove chytre reci miluju!!!
Detu dostavali po 3mes. Prikrm a jedi mi skoro vse krom jater a hub...a nemohu si stezovat...

duniela
24. lis 2015

Ne, fakt nevidim duvod proc davat prikrm driv.

anakolut
24. lis 2015

Ano, dcera byla na UM a příkrm jsme začali dávat od ukončeného 4. měsíce.

tulikiss
24. lis 2015

Ano dite to skutecne nepozna, ale proc zbytecne diteti zatezovat organismus. Je jeste malicke a tak nema telicko pripravene na neco jineho nez mlicko. Jo jasne my jsme to jedly taky, ale taky mi maminka vzpominala kolik zazivacich problemu jsme jako deti mely, ale nikdo to neresil, bylo to prece normalni, protoze bylo normalni davat prikrmy skoro uz po sestinedeli. Bud rada ze miminko spi celou noc, ono se totiz muze stat ze kdyz zacnes moc brzo a rozhodis mu zazivani, tak najednou ti prestane spinkat celou noc protoze ho bude bolet brisko. Obe deti byly na UM, mala plne a Jirik castecne a zacaly jsme az po 4 mesici a vazne jim nic neuteklo.