Newborn fotky v Brně, máte zkušenost s fotografem?

Ahoj,máte někdo dobrou zkušenost s fotografem(fotografkou) v Brně a jeho okolí, který dělá newborn focení??
hkphoto
15. čer 2013
krasny vecer.... skuste www.hk-photo.cz

s pozdravem H.
mitote
16. čer 2013
@cacamila ja jsem si kvuli foceni zajela k ywon.... ta cest zato to stala a cena vic nez privetiva
prdlinka
12. zář 2013
www.zemlickova tečka com.... je z Vyskova, ale dela krasne fotky.
kjbfwaf
28. led 2014
z Vyškova bývá čas od času i Blowfly Photography (najdete na stránkách FB😎..ale jinak je z Pardubic..fotí i děti.ale lepší jsou těhulky
ritush
4. bře 2014
Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s fotografkou Lucii Žemlíčkovou? Nebo někdo jiný v okolí Brna? Díky. 🙂
maris_f
5. led 2016
Na newborn foto mrkněte na www.brno-fotoatelier.cz
Zkušená fotografka 🙂
zuzoush
16. led 2016
@mitote dobrý den, můžu se prosím zeptat, jakou cenu jste zaplatila u ywonn? Její fotografie jsou úžasné. chtěli bychom vyfotit naši pětiměsíční dceru. děkuji Zuzka
mitote
29. led 2016
@zuzoush tusim 1500Kc, tedd myslim stoji 2000Kc aktualne... my jsme preci jen u ni byli pred tremi roky 🙂 ale vrele doporucuji
nov777
29. led 2016
Btphoto.cz, chodime pravidelne, dvojcata nam fotila ve ctrnacti dnech a prijela k nam domu. Je proste uzasna.
monie2
23. kvě 2016
Zkusím oživit diskuzi...Maminky, byly jste některá v poslední době fotit novorozeňátko u někoho v Brně a okolí? Případně u koho? Taky by mě zajímalo, jestli jste jeli do ateliéru nebo přijel fotograf/ka k vám domů?
luccy556
3. pro 2016
Máte nějaký tip na šikovného fotografa miminek? Brno a okolí. Děkuji.
zuzmenda
3. pro 2016
Chodíme se fotit pravidelně 4x do roka, vyzkoušela jsem vícero fotografů a nejvíc doporučuji http://www.alexandralipkova.com/
Fotky má krásné, jemné, vkusné.
maris_f
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prostejina
29. led 2017
@maris_f muzu vřele doporučit! Super domluva, krásný fotky, příjemný prostředí 🙂