• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Newborn fotky v Brně, máte zkušenost s fotografem?

30. ledna 2017 
Ahoj,máte někdo dobrou zkušenost s fotografem(fotografkou) v Brně a jeho okolí, který dělá newborn focení??
7. kvě 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer.... skuste www.hk-photo.cz

s pozdravem H.
16. čer 2013 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacamila ja jsem si kvuli foceni zajela k ywon.... ta cest zato to stala a cena vic nez privetiva
16. čer 2013 ve 03:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.zemlickova tečka com.... je z Vyskova, ale dela krasne fotky.
12. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Vyškova bývá čas od času i Blowfly Photography (najdete na stránkách FBB)..ale jinak je z Pardubic..fotí i děti.ale lepší jsou těhulky
28. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s fotografkou Lucii Žemlíčkovou? Nebo někdo jiný v okolí Brna? Díky. :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na newborn foto mrkněte na www.brno-fotoatelier.cz
Zkušená fotografka :slight_smile:
5. led 2016 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote dobrý den, můžu se prosím zeptat, jakou cenu jste zaplatila u ywonn? Její fotografie jsou úžasné. chtěli bychom vyfotit naši pětiměsíční dceru. děkuji Zuzka
16. led 2016 ve 23:35  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzoush tusim 1500Kc, tedd myslim stoji 2000Kc aktualne... my jsme preci jen u ni byli pred tremi roky :slight_smile: ale vrele doporucuji
29. led 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Btphoto.cz, chodime pravidelne, dvojcata nam fotila ve ctrnacti dnech a prijela k nam domu. Je proste uzasna.
29. led 2016 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím oživit diskuzi...Maminky, byly jste některá v poslední době fotit novorozeňátko u někoho v Brně a okolí? Případně u koho? Taky by mě zajímalo, jestli jste jeli do ateliéru nebo přijel fotograf/ka k vám domů?
23. kvě 2016 ve 12:07  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte nějaký tip na šikovného fotografa miminek? Brno a okolí. Děkuji.
3. pro 2016 ve 21:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme se fotit pravidelně 4x do roka, vyzkoušela jsem vícero fotografů a nejvíc doporučuji http://www.alexandralipkova.com/
Fotky má krásné, jemné, vkusné.
3. pro 2016 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. led ve 23:35 • maris_f
@maris_f muzu vřele doporučit! Super domluva, krásný fotky, příjemný prostředí :slight_smile:
30. led v 00:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek