Při vypuzování Aniballu ze mě vystříkla čirá tekutina

alicicicka
7. bře 2015

Ahoj holky, mám již Aniball 4 dny doma, dnes jsem se dostala na 24,5cm a při vypuzování a tlačení balonku ze mě kromě balonku "vystříkla" čirá tekutina. Máte někdo podobné zkušenosti? DOcela jsem se lekla, po odložení balónku ze mě už pak nic nevytékalo. Takže plodovka to snad nebyla. Jen by mě zajímaly zkušenosti. Moc děkuji.

achjonetusim
7. bře 2015

Použilas lubrikační gel? Často se stává že změní konzistenci a je vodnatej 😉

alicicicka
autor
7. bře 2015

Moc děkuji za odpověď, ano, lubrikační gel používám, na vodnaté bázi. Otázka, jestli množství vyloučené tekutiny je roven množství gelu. 😒

sisinka74
8. bře 2015

ja bych to taky zkusila, ale mam uz pidi cipek a oteviram se. Navic se bojim zatlacit i na zachode 😵

ivasad.
8. bře 2015

@alicicicka taky to mohla být moč, stává se to i při porodu... pokud dál nic neteče, plodovka by to být neměla.

alicicicka
autor
8. bře 2015

Ta moc me take napadla 🙂
Dekuji za nazor. 🙂

tehulka12
8. bře 2015

Ja bych taky typovala spis moc.I u porodu se to stava.Nekdo je v tehotenstvi i inkontinenti a unikne mu moc treba i pri kasli.Zkus se tesne pred cbicenim vycurat,treba se to uz nestane.

alicicicka
autor
9. bře 2015

Já jsem při kýchání v pohodě 🙂 , ted už jsem ale přesvědčená o úniku moči při používání Aniball, protože včera se mi to opět stalo, poté jsem šla na toaletu, vyčůrala jsem se a pak už nic 🙂

anjelita
9. bře 2015

Tohle je normalni, ma to co delat s bodem G. V anglictine se tomu rika squirting a to nasleduje po stimulaci onoho povestneho bodu G. Ta cira tekutina nestrika z mocove trubice ale z dvou direk (maloktera zenska vi, ze je vubec mame) vedle mocove trubice. Chlapy to neuveritelne vzrusuje kdyz se jim to povede behem styku 😀

alicicicka
autor
9. bře 2015

Takze tato tekutina strika pri "mokrem orgasmu"? to bude mit manzel radost, az mu reknu, ze pri uzivani balonku mam takove projevy :D

anjelita
9. bře 2015

Haha.. No vetsi radost by mel kdyby se to povedlo jemu nez balonku

anjelita
10. bře 2015

je pravda ze kdyz je mocovej mechyr plnejsi, jde to snadneji, ale moc to neni 😉

devonrex
8. kvě 2015

@alicicicka mám presne rovnaký problém! Ako to dopadlo u teba? Nebola to plodovka? Po cvičení mám mokrý uterák, o moč sa určite nejedná. Rozmýšľala som či ide o zmenu skupenstva gélu ale množstvo vody čo vytečie je oveľa väčšie ako množstvo gelu! 😢 teraz som v strese, či to nie je tá plodovka....

alicicicka
autor
12. kvě 2015

@devonrex Když praskne plodová voda, tak to je velké množství teplé tekutiny, došlo mi to až ve chvíli, kdy mi na sále píchli plodovku 🙂 takže v klidu 🙂

tehulka12
12. kvě 2015

@alicicicka Tak to moc gratuluju k miminku.Jak to dopadlo s poranenim u porodu?Pomohlo cviceni s balonkem k malemu nebo zadnemu poraneni?

devonrex
13. kvě 2015

@alcicicka dakujem. Dnes som pouzila vyrazne mensie mnozstvo gelu a vody bolo oooooovela menej. Ale aj tak sa mi to nezda, zeby sa take male mnozstvo gelu pod vplyvom teploty a tlaku premenilo na tolko vody 😕
Pisala som aj na stranku odkial som Aniball zakupila a odpoved bola, ze sa urcite vplyvom cvicenia plodova voda neuvolni. Hm hm. Lebo niektorym zenam neodtecie voda naraz ale postupne.

alicicicka
autor
16. kvě 2015

@tehulka12 žádný nástřih a bez poranění, malý měl obvod hlavičky 31cm a Aniball jsem nafoukla na 31, 5 cm 🙂 takže doporučuji 🙂

tehulka12
19. kvě 2015

@alicicicka to je pekna zprava.Velka gratulace

alicicicka
autor
20. kvě 2015

Děkuji mockrát 🙂

katka4u
12. led 2016

ahojte, dnes som zacala pouzivat aniball a tiez zo mna vysla tekutina. ale ako citam, tak plodova voda to nebola, ze mozem byt kludna a dalej cvicit? 🙂

xehachiwinga
5. pro 2017

Poselství budoucím generacím se stejným ‘problémem’ - holky, světe div se, může to být i plodovka! Vytlačila jsem večer 28 cm a najednou za balonkem čirá tekutina a krapet steklo i po nohách, všeho všudy tak 3 lžíce?.. Předtím se mi to nikdy nestalo, vodní gel používám, ale ten spíš ‘žmolkovatí’. Tak jsem na to nalila Temesvaryho činidlo a ejhle, zeleno-tyrkysová. Mrně v tu chvíli vyvádělo jako šílený. Nadále ok, pohyby v normě, voda už žádná. Tak jsem do porodky vyrazila až za půl dne - do 18 hod. se nasazují ATB preventivně. Nic už neteklo, kontrakce žádné, antibiotika mi tedy vysadili a po dni na monitoru zase pustili dom čekat na pravý porod 🙂 takže vysvětlení: tím tlakem při vytlačování balonku se může občas udělat trhlinka v plodových obalech nahoře jakoby pod bránicí, trocha odteče a hned se to zalepí, pak už neteče nic a plodovka se doplní. Balonek ale tedy teď odkládám, aby se mi to nestalo znovu (a víc, když už je to načaté - 28,5 cm musí stačit, do termínu přes týden 😅) a vy vězte, že i varianta s plodovkou je možná! 😉 Kupu zdravých dětiček a spokojených mamiček 😘

nivaniva
6. pro 2019

Ahojte, tiez pridavam svoju skusenost s podobnym problemom. Pri cviceni s Aniball sa zo mna uvolnilo tak cca 70ml cirej nepachnucej tekutiny. Radsej som teda zasla do nemocnice. Vysledok - plodovka to nebola (doktorka to zistila specialnym testom sterom z krcka). Urcite je ale dobre na vysetrenie zajst, ak by to plodovka bola, od 24 hodin od prasknutia vraj stupa riziko infekcie pre miminko. Tak sa v tom pripade bohuzial musi pristupit k vyvolaniu (ak porod nezacne sam). Co za tekutina zo mna vysla fakt netusim. Urcite je ale dolezite mat poriadne vyprazdneny mocovy mechur 😉.

Pytala som sa este doktorky, ci je mozne zistit PH danej tekutiny lakmusovym papierikom a tak ju odlisit od moci - mozne to je ale vysledok nie je 100%, kedze PH moci moze byt ovplyvnene nejakou infekciou.
Tak snad tie info niekomu pomozu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru